Pages - Menu

středa 11. prosince 2013

11 - 12 - 13 - 14 - 15 ... není lepší start :-)

Kalendář občas hraje zvláštní hru s čísly a leckdy inspiruje. Mě souběh číselné řady, kterou už já nikdy nezažiji, dovedl k realizaci kroku, který mne v hlavě straší už několik let.

Proč tento web?

Pomyslného brouka v hlavě nosím snad od doby, kdy pavučina internetu začala ovládat i můj život. Dříve lidi psali kroniky, deníky či osobní příběhy do knih a časopisů. Anebo jen tak na papír, aby za chvíli stopa zmizela... I já jsem několikrát zanechal informační stopu ať už ve formě písemné do šuplíku, či veřejné - publikační. Doba nám zelektronizovala a s tím i můj brouk v hlavě začal náležitě pracovat.

V lednu roku 2009 jsem provedl první krok - zaregistroval jsem si doménu josefkozel.cz. Už její hledání a definitivní podoba mě dokázaly zaměstnat a rád se k tomuto příběhu někdy v budoucnu vrátím. Teď však k meritu tohoto textu.

Od prvních krůčků dospělosti se pohybuji ve veřejném sektoru. A jak jde život kolem mne, tak narůstá témat a věcí, které bych rád nějak pojmenovával a se kterými bych se i rád veřejně svěřoval. Zpětné reakce jsou pak tím, co mne motivuje takto veřejně fungovat dál.

Jsem předsedou občanského sdružení, které ovlivňuje desítky lidí v Heřmanově Městci a okolí. Stal jsem se předsedou sportovního svazu, který sdružuje desetitisíce sportovců a patří ke třem hlavním lídrům na světě. A jsem zastupitelem ve městě, které jsem si zamiloval, ač jsem zde jako malý nevyrůstal.

To všechno jsou argumenty proto, aby můj osobní web zahájil svůj život. Od registrace domény uběhlo téměř pět let, než jsem jej přivedl k životu. Jaký lepší impulz bych potřeboval, když na mne na hodinách svítilo: 11. 12. roku 13 v čase 14.15 ?

Jde to za sebou, tedy startujme - budu rád, když Vás vtáhnu do svého světa. Pište mi, reagujte na mé zprávy. Předem velké díky.

Josef Kozel

1 komentář: