Pages - Menu

středa 19. března 2014

Vyšla první kniha mapující můj život

Autor: Marie Kozlová
Titulní strana prvotiny o mé osobě
Není to tak dávno, co jsem se chlubil, že se má tvář dostala na titulní stranu časopisu Svět do neznáma. Považoval jsem to za svůj doposud největší mediální úspěch. 

Rozhodně jsem nečekal, že stejná autorka přijde ještě s vyšším publikováním o mé osobě. Včerejší svátek mne přesvědčil o opaku. Vyšla o mně první kniha...
Sedmiletá autorka šokuje - mezi řádky odkrývá mé plusy i mínusy

Autorem knihy je má sedmiletá dcera Marie, která v režimu maximálního utajení sepsala mou první biografii. Jedná se sice o neautorizovanou publikaci, ale obsah a použité ilustrace vycházejí z pravdivých skutečností, které nemohu popřít, i kdybych chtěl. Jediné co mne lehce zaskočilo je, že končí mou smrtí ...

Ačkoliv kniha dosud nevyšla v žádném z renomovaných nakladatelství, rozhodl jsem se její originální výtisk převést do elektronické podoby a umístit zde na svůj blog. Věřím, že autorka mi nebude mít za zlé, že jsem zvolil tuto formu propagace jejího díla.

Přečtěte si historicky první ucelenou publikaci o mé osobě nazvanou trochu nekonvenčně O DUDOUŠKOVI v pdf provedení právě ZDE.

PS: vzkaz vydavatelům - pokud budete mít zájem se spojit s autorkou, tak prosím prozatím přes mou osobu. Přeci jenom je jí teprve 7 let a ve smluvních vztazích a finančních odměnách za autorská práva se prozatím ne úplně dokonale orientuje :)

PS: vzkaz autorce - "malá Růno" moc děkuji - jsi borec!

3 komentáře: